Adem (Milaim) Goca

Perkujtime

E shtunë, 04 dhjetor 2021

Adem (Milaim) Goca

Më: 11 mars 2021 Në ora: 11:42
Adem (Milaim) Goca

Shumë vështirë qenka të shkruajmë përkujtim për ty, ashtu siç është e vështirë të pajtohemi me mungesën tënde.

Është vështirë të gjejmë fjalët për të shprehur mallin, dhembjen, zbrazësinë dhe mungesën tënde me të cilën po jetojmë. Na mungon dashuria, buzëqeshja dhe prania jote që e kërkojmë në çdo vend.

Ti ishe shtylla e familjes tonë. E madhe është krenaria që të patëm, por edhe më e madhe është dhembja që nuk je më me ne.

Gjithmonë do të mbetesh në zemrat tona!

Të kujtojnë: bashkëshortja Eminja, djemtë Milaimi e Mentori, vajza Fatlumja, vëllezërit Azemi, Ibrahimi, Agimi, Sahiti e Kemajli, motrat Mevludja, Sylbia, Ajnishahi e Halitja dhe mbarë farefisi nga Zaskoku i Ferizajt.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat