Gjon Tanushi

Perkujtime

E martë, 07 dhjetor 2021

Gjon Tanushi

Më: 22 mars 2021 Në ora: 00:00
Gjon Tanushi

Sot më 22.03.2021 u bënë 20 vite nga vdekja e babait dhe gjyshit tonë të dashur.

Vitet që kalojnë kurrë nuk do ta shuajnë dhimbjen, kujtimin, dashurinë dhe respektin për Ty.

Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, është pjesë e jetës sonë.

Me shumë mall ju kujtojnë: Djemtë , vajza dhe rejat, nipat dhe mbesat si dhe mbarë Familja Tanushi nga Fshati Novosella e Epërme (Gjakovë-s) , Zvicra dhe SHBA-ja.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat