Vilson Nrejaj

Perkujtime

E martë, 07 dhjetor 2021

Vilson Nrejaj

Më: 29 mars 2021 Në ora: 00:01
Vilson Nrejaj

Sot më datën 29.03.2021 u bënë 15 vite nga vdekja e djalit dhe vëllait tonë të dashur.

Djalë i dashur, malli shumë po na merr për ty, s’po mundemi me të harru, lotët hala po derdhen për ty, malli po shtohet.

Na merr malli për buzëqeshjen tënde, për fjalët e tua dhe dashurinë tënde!

Vislon, djali dhe vëllai jonë, gjithë jetën do të jetosh në zemra tona!

Të duam shumë, baba Gjergj, Vëllai dhe Motrat!

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat