Skender (Osman) Kërçeli

Perkujtime

E mërkurë, 25 maj 2022

Skender (Osman) Kërçeli

Më: 3 maj 2021 Në ora: 00:01
Skender (Osman) Kërçeli

U ndave nga ne, por bujaria dhe sjellja jote fisnike na bën krenarë që të patëm. Me dhimbje të madhe do të ju kujtojmë edhe sot e përherë, që nga dita që u ndave nga ne.

Dashuria që kishe për të gjithë e sidomos ndaj shokëve tu, të bën shumë të veçantë e ne na bën që mos të harrojmë kurrë për jetë e mot.

Të përkujtojnë me mall

Disa nga shokët tu, që ti pate për qejfi t’i quaje shokët e takimeve javore në Ramazoti.

Agimi, Enveri, Shemi, Selmani, Shaqa, Nexhi, Bujari, Iliri, Imeri, Naimi, Ferdi, Hakiu, Meti, Hajdini, Skenderi, Muharremi, Luli e Avniu.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat