Dr. sc. Llukman Halili

Perkujtime

E premte, 20 maj 2022

Dr. sc. Llukman Halili

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 00:01
Dr. sc. Llukman Halili

Me mall të pashuar, përkujtojmë, bashkëshortin dhe babin tonë të dashur

Sot, më 13.06.2021, u bë një vit zie e pikëllimi i thellë, që kur vdekja e hershme e rrëmbeu nga ne bashkëshortin dhe babin tonë të dashur Dr. sc. Llukman Halili.

Vështirë qenka të pajtohemi që Ti më nuk gjendesh fizikisht në mesin tonë.

Bujaria, urtësia, mençuria dhe mësimet tua atërore gjithnjë do të mbeten udhërrëfyes i jetës, sepse Ti ishe drita e syve tonë Babi. 

Të pikëlluar për jetë: Bashkëshortja Lumja, fëmijët: Doresa, Daorsi dhe Arta.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat