Isah Morina

Perkujtime

E premte, 20 maj 2022

Isah Morina

Më: 24 qershor 2021 Në ora: 10:30
Isah Morina

Me dhembje në zemër dhe lot në sy i mbajmë kujtimet ma të bukura për ty.

Ike shkove aq shpejt sa as lamtumiren e fundit nuk na e tha. Bujaria, sinqeriteti dhe dashuria për familje na bëjnë të mburremi me Ty.

Që ishe aq i dashur si baba e gjysh, që nuk do të harrojmë kurrë. Ti je çdoherë në zemra tona.

Të përkujtojnë me mall e lot në sy, vajza jote Naxhija me Bleartin, Geti dhe bashkëshortin.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat