Have (Aliçkaj) Qorraj

Perkujtime

E hënë, 25 tetor 2021

Have (Aliçkaj) Qorraj

Më: 28 qershor 2021 Në ora: 00:01
Have (Aliçkaj) Qorraj

Çdo përvjetor është vështirë të shkruhet për ty motër e dashur. Vitet kalojnë por dhimbja për ty mbetet e njëjtë.

U bënë 5 vjet pa ty dhe ne ende nuk duam ta besojmë ndarjen tënde nga ne sepse na ike pa u përshëndetur dhe na le të pikëlluar të gjithëve.

Po jetojmë me mall që asgjë nuk na e largon, derisa një ditë të takohemi në atë botë.

Të pikëlluar për ty motër e dashur jetojnë: Vëllai Meta me familje, motrat Gjejroni, Sosja, Tusha, Luljeta dhe Gjyla, nipat, mbesat dhe mbarë farefisi nga Lybeniqi dhe diaspora.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat