Arsen (Daut) Mazrekaj

Perkujtime

E hënë, 23 maj 2022

Arsen (Daut) Mazrekaj

Më: 6 korrik 2021 Në ora: 00:03
Asdren (Daut) Mazrekaj

Oh Arsen, kurrë mos qoftë kjo ditë e 6 korrikut për neve, shkove në ditët më të mira të jetës dhe jeta jonë që e jetuam pa ty është ujitur dhe do të ujitet përherë nga lotët e babës, nënës, vëllezërve dhe motrave që mbetën pas teje, që e jetuam këtë jetë pa ty.

Të deshëm aq shumë për së gjalli, të duam edhe në varr, për fjalët që t’i shkruajmë dhe lotët që i derdhim sot e 23 vite, të lutem na i bëj hallall.

Të përkujtojnë: Babai Dauti, nëna Hysa, vëllezërit Avnia e Diamanti, motrat Liria, Hava e Raza,

kunatat Meli e Agnesa me fëmijët Arsenin, Ersën, Arvinin dhe Adelinën nga Drenoci i Deçanit.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat