Nikoll Pjetrush Krasniqi

Perkujtime

E mërkurë, 25 maj 2022

Nikoll Pjetrush Krasniqi

Më: 16 korrik 2021 Në ora: 08:22
Nikoll Pjetrush Krasniqi

Shumë vështirë qenka të shkruajmë përkujtim për ty, ashtu siç është e vështirë të pajtohemi më mungesën tënde. Ike, shkove aq shpejt, sa as lamtumirën e fundit nuk na e the.

Me dhimbje në zemër e lot në sy i mbajmë kujtimet më të bukura për ty baba e bashkëshorti jonë i dashur e i paharruar.

E përkujtojnë me mall bashkëshortja Vitorja, djemtë Luzi dhe Joza, vajza Gjanja, reja Syzana dhe nipat e mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat