Kune (Jetishi) Dedaj

Perkujtime

E shtunë, 21 maj 2022

Kune (Jetishi) Dedaj

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 00:01
Kune (Jetishi) Dedaj

Sot më 21.10.2021 u bë 1 muaj nga vdekja e Vajzës, Motrës dhe bashkëshortes tonë të dashur.

Koha që kalon kurrë nuk do ta shuajë dhimbjen, kujtimin, dashurinë dhe respektin për Ty.

Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, është pjesë e jetës sonë. Je gjithmonë ne zemrat tona.

Me shumë mall të kujtojnë: prindërit, bashkëshorti, vëllezërit, motrat dhe nipat e mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat