Shukrije Durmishi

Perkujtime

E diel, 23 janar 2022

Shukrije Durmishi

Më: 9 nëntor 2021 Në ora: 00:03
Shukrije Durmishi

Nënë, vitet natyrshëm po kalojnë. Malli për ty sa vjen e shtohet. Çdo ditë dhe në çdo moment mungesa jote vërehet.

Edhe pse fëmijët po rriten dhe po arrijnë suksese të jashtëzakonshme, ashtu siç ishte dëshira jote e flaktë dhe si ti i uroje, megjithatë ti na mungon.

Ndërsa suksesi i tyre është pikërisht edhe ngushëllimi ynë.

Me mall e krenari të përkujtojnë: bashkëshorti Sabiti, djemtë Remi, Fexhi dhe Fatoni, vajza Lindita, rejat Meli dhe Feti, nipat Redoni, Olisi, Klevisi, Erisi, Ermali dhe Emili, mesat Elina dhe Era, nga Podujeva dhe Zvicra.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat