Gjergj Bardheci

Perkujtime

E enjte, 20 janar 2022

Gjergj Bardheci

Më: 19 nëntor 2021 Në ora: 00:01
Gjergj Bardheci

Sot bëhen 40 ditë nga vdekja e bashkëshortit, babait tonë të dashur.

Koha që kalon kurrë nuk do ta shuajë dhimbjen, kujtimin, dashurinë dhe respektin për ty.

Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, është pjesë e jetës sonë, je gjithmonë në zemrat tona.

Me shumë mall të kujtojnë: Bashkëshortja Dusha, djemtë Nikolla, Antoni, Nov Marki, vajzat Terezja dhe Vjollca dhe nipat e mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat