Prof. ARIF (Sylejman) KRYEZIU

Perkujtime

E enjte, 20 janar 2022

Prof. ARIF (Sylejman) KRYEZIU

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 00:00
Prof. ARIF (Sylejman) KRYEZIU

Në përvjetorin e dytë, e përkujtojmë më të dashurin tonë.

Të kujtojmë përherë me krenari dhe respekt!

Bashkëshortja Mehrija, me vajzat, djemtë, rejat, mbesat e nipat dhe e gjithë familja Kryeziu.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat