Dr. Canë Xh. Tishukaj

Perkujtime

E mërkurë, 29 qershor 2022

Dr. Canë Xh. Tishukaj

Më: 3 shkurt 2022 Në ora: 00:00
Dr. Canë Xh. Tishukaj

Baba jonë i dashur, sot u bë një vit pa ty, ndërsa ne na duket sikur një shekull.

Vetëm dikush që ka kuptuar jetën në thelb, mund të dorëzojë shpirtin e tij, vetëdijshëm, e ashtu me lehtësi.

Ti ishe shpirt i madh, aq sa edhe boshllëku që na le.

Me shumë mall dhe krenari të kujtojnë: bashkëshortja Gjyka, djali Xhaferi me familje, vajzat Vjollca me familje, Valentina me familje, Valbona me familje, Arbëria, Blerta, vëllai Muhameti me familje, motrat Ajshja me familje, Sania me familje, Fahria me familje si dhe mbare familja Tishukaj!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat