Fedaije (Habit) Durmishi

Perkujtime

E mërkurë, 29 qershor 2022

Fedaije (Habit) Durmishi

Më: 7 shkurt 2022 Në ora: 00:04
Fedaije (Habit) Durmishi

Vitet ikin. Kohërat ndryshojnë. Gjithashtu edhe përditshmëria jonë.

Por asnjëherë kujtimi për ty Dadi nuk zbehet.

Ti ishe dhe do të mbetesh në zemrat tona.

Të përkujtojnë me mall e krenari:

Axha Sabiti me djemtë, Remin me Melin, Fexhi me Fetin, Fatoni, si dhe nipat Redoni, Olisi, Klevisi, Erisi nga Zvicra dhe Podujeva.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat