Nikoll Frrok Topalli

Perkujtime

E mërkurë, 29 qershor 2022

Nikoll Frrok Topalli

Më: 11 shkurt 2022 Në ora: 00:00
Nikoll Frrok Topalli

Sot me 11.02.2022 bëhen 7 vite pa ty Babë

I zbrazët është vendi yt, por kudo është e pranishme fjala, këshilla dhe puna jote.

Pranvera nuk është e bukur si dikur sa ishe bashkë me ne. Rrezet e diellit s’na ngrohin si më parë, vetëm na shtojnë dhembjen dhe mallin për ty Babë. Ishe dhe do të mbetesh përgjithmonë shëmbëlltyrë e familjes sonë. Krenohemi që e patëm një babë si ti.

Të kujtojnë me mall dhe krenari: Bashkëshortja Liza, djemtë, vajzat, rejat, nipat dhe mbesat.

Pushofsh ne paqe.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat