PJETRUSH (MARK) GJONI

Perkujtime

E mërkurë, 29 qershor 2022

PJETRUSH (MARK) GJONI

Më: 15 shkurt 2022 Në ora: 00:01
PJETRUSH (MARK) GJONI

Sot me 15.02.2022 u bënë 17 vjet nga ndarja e më të dashurit tonë

Vitet kalojnë e malli për Ty nuk shuhet kurrë.

Ishe dhe do të mbetesh krenaria e familjes sonë si njeri i dashur dhe i urtë për të gjithë.

Pushofsh në paqe!

E kujtojnë me mall: bashkëshortja, djemtë, vajzat, nipat, mbesat dhe i tërë farefisi GJONI.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat