Gjyle Nrejaj

Perkujtime

E mërkurë, 29 qershor 2022

Gjyle Nrejaj

Më: 22 shkurt 2022 Në ora: 00:00
Gjyle Nrejaj

Sot me datën 22.02.2022 u bënë 6 vite pa ty Grua dhe Mamë e dashur.

Vitet po kalojnë, malli po rritet për ty! Shumë na mungon nënë, grua e dashur.

Sytë çdoherë kur mendojmë për ty, me lot na mbushen.

Shumë të kemi dashur dhe të duam, kurrë s’të harrojmë, në zemrat tona për gjithë jetën do të jetosh!

Të përkujtojmë me mall: Burri Gjergji dhe fëmijët Valoni, Vilma dhe Tina.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat