Asllan Januzi

Perkujtime

E mërkurë, 29 qershor 2022

Asllan Januzi

Më: 9 mars 2022 Në ora: 00:00
Asllan Januzi

Sot bëhen 5 vite që mbetëm pa ty i dashur baba.

Mallin dhe pikëllimin tënd që kam në zemër nuk mund t’i përshkruaj, më mungon çdo ditë e më shumë. Na le me lot në sy i dashur baba.

E ndjej shumë mungesën tënde, u prehsh në paqe.

Të përkujtojnë me mall: Djemtë Rizahi, Osmani, Imeri, Enveri dhe Muhameti, vajzat Shota, Sofija dhe Kumrija, si dhe mbarë nipat e mbesat Januzi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat