Arianit Ilaz Berisha

Perkujtime

E enjte, 18 gusht 2022

Arianit Ilaz Berisha

Më: 15 qershor 2022 Në ora: 08:01
Arianit Ilaz Berisha

Dhimbje e mall sot në 23 vjetorin e rënies!

Vitet janë shndërruar në shifra të cilat në asnjë mënyrë nuk po arrijnë të zbehin dhimbjen e mallin për më të çmuarin tonë, Arianit Berisha, të vrarë nga dora gjakatare e armikut!

Sot, në 23 vjetorin e vrasjes, kujtojmë urtësinë, madhështinë e trimërinë që karakterizonin më të dashurin tonë. Ai, së bashku me shokët, Uranin dhe Venetin e axhen Nezir, ranë për të mos vdekur kurrë.

Niti, kujtimi për ty do të mbetet përjetësisht i freskët në mesin tonë! Të qoftë i lehtë dheu i Kosovës, bir e Vëlla!

Të kujtojnë, prindërit, Ilazi e Sadija, motrat Arbërorja e Ardhmëria, vëllau Arbëri dhe e gjithë familja!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat