Selim Tahiraj

Perkujtime

E mërkurë, 17 gusht 2022

Selim Tahiraj

Më: 23 qershor 2022 Në ora: 00:00
Selim Tahiraj

Shpirti yt i bardhë iku në Parajsë, i ndriçuar nga drita e mirësisë që e pate në zemër e shpirt gjithë Jetën tënde për mbarë far e fisin Baba im më i mirë.

Të kujtojmë me shumë mall dashuri e krenari:

Bija jote bashkë me dhëndrin tënd Yllin dhe dy Mbesat e tua Vanessa dhe Viktoria-Ylva

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat