Have (Aliçkaj) Qorraj

Perkujtime

E shtunë, 13 gusht 2022

Have (Aliçkaj) Qorraj

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 00:04
Have (Aliçkaj) Qorraj

Sot u bënë 6 vite pa nënën, bashkëshorten dhe të dashurën tonë Haven.

Edhe sot në përvjetorin e 6-të të vdekjes tënde çdo kujtim për ty është I freskët, nuk po vyshken!

Të tilla do të mbesin gjithmonë!

Koha përpos që nuk po e shëron plagën për ty, përkundrazi, ajo çdo ditë po e rrit mallin, dhembjen dhe dashurinë për ty.

Do jesh përgjithmonë në zemrat tona.

Shpirti yt i bardhë pushoftë I qetë në parajsë.

Të përkujtojnë gjithmonë me mall në zemër: Djemtë Florianiti dhe Pleurati, bashkëshorti Alia, vjehrra Tusha, kunati Fatmiri me bashkëshorten Manushin, djemtë dhe vajzën Gresën dhe Kunata Rukmoni me familje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat