Have (Aliçkaj) Qorraj

Perkujtime

E shtunë, 13 gusht 2022

Have (Aliçkaj) Qorraj

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 00:05
Have (Aliçkaj) Qorraj

Motër e dashur, vitet po ikin e malli për ty sa vjen e shtohet. Na mbetën veç kujtime dhe qaste të bukura që kurrë s`do t`i harrojmë. Koha nuk do ta shuaj kurrë dhimbjen dhe kujtimet për ty.

Ishe dhe do të mbetesh krenaria e familjes tonë dhe kjo na bënë të fortë të ecim përpara.

Vdekja jote e hershme na mbeti plagë në zemrat tona. Shpresojmë që të takohemi në parajsë përgjithmonë. Shpirti yt ishte parajsë dhe qetësim për të gjithë ne.

Have, ti gjithmonë do të jesh në zemrat tona.

I paharruar kujtimi për ty.

Emri Havë gjithmonë është i shkruar në zemrat tona.

Të kujtojnë gjithmonë: Vëllai Meta, motrat: Gjerjani, Sosja, Tusha, Luljeta, Gjyla, nipat, mbesat dhe mbarë farefisi Aliçkaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat