Nëse ju kanë humbur 40 euro në Trafikun Urban mund t’i gjeni këtu

Prishtina

Nëse ju kanë humbur 40 euro në Trafikun Urban mund t’i gjeni këtu

Më: 22 shkurt 2021 Në ora: 11:46
Foto ilustrim

Stafi i autobusëve “Trafiku Urban”, njofton për 40 euro të gjetura në njërin prej autobusëve të tyre, andaj personit që i kanë humbur mund të kontaktojë në qendrën e thirrjeve.

 “Verifikimi bëhet në bazë të video-incizimeve nga kamerat e instaluara brenda autobusëve”, thuhet në njoftimin e tyre.

Njoftimi i plotë:

Stafi i autobusëve të NPK “Trafiku Urban” duke qenë i përgjegjshëm për gjësendet e gjetura brenda autobusëve tanë, me datën 19.02.2021 në njërin nga autobusët janë gjetur një shumë e parave me vlerë prej 40euro. Kondukteri këtë shumë e ka dorëzuar tek koordinatori i qarkullimit, andaj qytetari që dëshmon për linjën dhe kohën mund të kontaktoj Qendrën e Thirrjeve përmes telefonave në dispozicion apo aplikacionit Viber:

+383 45 10 11 22; +383 45 10 11 23; +383 45 10 11 28

Verifikimi bëhet në bazë të video-incizimeve nga kamerat e instaluara brenda autobusëve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat