Rrëfehet 20-vjeçari: Shoku po më kërcënon, do t’i tregojë të dashurës që kemi bërë seks së bashku - Bota Sot
Rrëfehet 20-vjeçari: Shoku po më kërcënon, do t’i tregojë të dashurës që kemi bërë seks së bashku

Seksi

Rrëfehet 20-vjeçari: Shoku po më kërcënon, do t’i tregojë të dashurës që kemi bërë seks së bashku

Më: 27 gusht 2019 Në ora: 19:30
Ilustrim

Një shok po më kërcënon se do t’i tregojë të dashurës sime, se unë dhe ai kemi bërë seks një natë teksa ishim të dy të dehur.

Kështu e ka nisur një djalë rreth të 20-ve letrën drejtuar psikologes Diedre të “The Sun”, ku shkruan se shoku e ka pas tërhequr fizikisht kur kanë qenë 16 apo 17 vjeç. Pasi kaloi këtë periudhë ai u njoh dhe u dashura me të dashurën që ka tani.

Letra e plotë e djalit:

Ne jemi në mes të 20-ave. Unë dhe ai kemi qenë gjithmonë të afërt. Ne ndajmë gjithçka dhe kemi qenë gjithmonë besnik e të sinqertë. Ai di sekretet e mia më të mëdha dhe nuk do ta mendoja kurrë që do ma bënte këtë.

Së fundmi ne kemi patur një zënkë pasi ai më kërcënoi se do i tregojë të dashurës time se çfarë kemi bërë bashkë para shumë vitesh. Duhet të pranoj që shumë herë kam qenë konfuzë nëse duhet të jem me të dhe jo me të dashurën.

A duhet ti tregoj asaj të vërtetën para se ai të flasë?

Përgjigja e Deidre:

Fillimisht Zbulo ndenjat e tua. Miku jot duket se është lënduar, prandaj po të kërcënon që t’i tregojë të dashurës tënde se çfarë keni bërë të dy.

Ti duhet të vendosësh se me kë do të jesh ose do ti lëndosh të dy.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...