Pozicionet më të mira seksuale për të premtuar orgazma serioze

Seksi

Pozicionet më të mira seksuale për të premtuar orgazma serioze

Më: 24 mars 2020 Në ora: 09:36
Ilustrim

Këtu janë disa nga lëvizjet më të mira seksuale për të premtuar orgazma intensive.

Nëse keni nevojë të lëshoni endorfinë në një kohë si kjo, atëherë vini në vendin e duhur.  Për ta bërë më të lehtë për ju, ne renditëm disa nga lëvizjet më të këqija që mund të provonit sot, sot ose edhe në ndonjë moment gjatë javës

Aq sa duhet me ngacmime, lëvizje poshtë dhe kontrolluar disa nga këto pozicione seksi.

Bllokimi i Dashnorit

Ky pozicion seksi jo vetëm premton depërtim të thellë, por edhe një veprim që do të godasë në pikën G. Shtrihuni në shpinë dhe lejoni që partneri juaj të ulet në gjunjët e tyre sipër jush ndërsa mban këmbën poshtë tyre.

Shoferi i buzëqeshjes

Ky pozicion seksi i çuditshëm është i ngjashëm me pozicionin klasik 69, por kërkon vetëm pak më shumë forcë. Bëni partnerin tuaj të qëndrojë përsëri në buzë të shtratit dhe pastaj të merrni në krye të tyre sikur të jeni duke përgatitur veten për 69.

Pasi të jeni në pozicion, partneri juaj duhet të ju mbajë fort rreth belit dhe të ngrihet në këmbë, thjesht mos harroni se do të jeni përballur poshtë, kështu që prisni që gjaku të nxitojë në kokën tuaj.

Kërcimi i besimit

Për ata që e duan pak stilin e qenit, kjo lëvizje është e përkryer për çifte pasi kontrollon shpejtësinë e depërtimit.

Futuni në një pozicion të ulur, qoftë në një karrige, ose në skajin e shtratit dhe lini partnerin tuaj të ulet. Sigurohuni se jeni duke u larguar prej tyre, pastaj uleni veten poshtë dhe mbi ta derisa të jeni ulur në prehër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat