"Gruaja ime dëshiron një treshe, ndërsa unë dëshiroj t'a bëj.."

Seksi

"Gruaja ime dëshiron një treshe, ndërsa unë dëshiroj t'a bëj.."

Nga: Bota sot Më: 2 prill 2020 Në ora: 19:12
Ilustrim

E dashura ime dëshiron që ne të bëjmë seks edhe një tjetër person, pasi ajo e do fantazinë që të kënaqet me dy burra.

Ne kemi qenë bashkë dy vjet. Ajo është 32 vjeqare, unë 34 vjeqar dhe ne jemi shumë të hapur seksualisht. Ajo më ka emocionuar me shumë eksperimente të reja dhe të mrekullushme në dhomën e gjumit. Seksi nuk është i shurdhër me të asnjëherë.

Treshja është një fantazi, por ajo gjithashtu mendon se do të ishte kënaqësi nëse e realizojmë. Ajo dëshiron që unë dhe një mashkull tjetër të bashkëveprojmë seksualisht.

Asnjëherë nuk kam pasur dëshirë të bëj seks me një burrë, por mendoj se mund ta trajtoj. Ajo më bën që të dua ta provoj dhe ta bëj atë të lumtur.

Psikologia përgjigjet: Fantazi është një gjë, të veprosh është tjetër gjë.

Tashmë keni një marrëdhënie seksuale të larmishme dhe duke provuar një treshe që mund të përfundoj duke ngritur emocionet tuaja.

Bërja e kësaj gjëje seksuale vetëm për të kënaqur të dashurën tuaj është një rrugë drejt pakënaqësisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat