"E tradhtoj burrin tim për vite, ndërsa tani gjatë karantinës..."

Seksi

"E tradhtoj burrin tim për vite, ndërsa tani gjatë karantinës..."

Nga: Bota sot Më: 17 prill 2020 Në ora: 12:34
Ilustrim

Unë kam menduar për vite më radhë ta lë burrin tim dhe vetëm një shok 'me benefite' po më bën ta mendoj këtë.

Burri im dhe unë të dy jemi 48 vjeqar. Ai është njeri punëtor, por nuk po na shkon shumë mirë.

Ai dëshiron një rrugë të gjatë me mua, por nuk është i respektueshëm me mua.

Ai ishte i vështirë për djemtë tonë, kur ata ishin të vegjël. Ai ishte shumë i shkathët dhe asnjëherë nuk e kuptonte faktin që ata ishin të vegjël.

Kjo shkaktonte fjalë mes nesh, dhe sigurisht ai gjithmonë fitonte.

Shumë herë kam ikur jashtë por prapë i thoja vetes se ai nuk mund të më ndihmoj dhe se nuk duhej të largohesha.

Një herë u zemërova aq shumë sa që nisa të shkoja një natë me një shok. Të dy shkuam për një pije, kur një mik i vjetër nga shkolla dhe shoku i tij ishin brenda.

Të gjithë kaluam mirë dhe qeshnim. Ajo u shndërrua në një nga ato netët që nuk do të mbaronte kurrë.

Ne u kthyem në shtëpinë e shokut tim dhe vazhduam të pimë.

Unë shpejtë u miqësova me shokun e mikut tim.

Ai nuk ishte romantik por më bëri të ndjehesha mirë dhe përfunduam duke bërë seks në dysheme.

Kjo ndodhi tetë vite më parë dhe ne kemi qëndruar miq 'me përfitime'.

Përkundër faktit që ai është 49 vjeqar dhe i martuar me fëmijë, ne takohemi për seks sa më shpesh që mundemi.

Ai ka një sens të shkëlqyeshëm humori dhe është shumë i mirë në shtrat.

Fëmijët e mi tani janë larg shtëpisë dhe martesa imë është përkeqësuar.

E di që nuk do të mbyllemi kështu përgjithmonë, por nuk dua të vazhdoj pjesën tjetër të jetës time kështu.

Psikologia përgjigjet: Nuk të fajësoj. E di që është e vështirë, por është koha të përballesh me burrin tënd dhe t'i thuash që e ke pasur mjaft dhe nuk do të vazhdosh të jetosh në këtë mënyrë.

Mënyra se si ai sillet mund të jetë si e kaluara e tij dhe unë jam dakord që ai nuk do të ndryshoj, dhe nuk duhet ta pranosh.

Por kjo është koha e mirë për t'i thënë atij  se duhet të trajtohesh shumë më mirë ose nuk do të kujdesësh për të.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat