Ky është djali me kapuç i arrestuar për dinamitin në shtëpinë e Armand Dukës

Shqipëria

Ky është djali me kapuç i arrestuar për dinamitin në shtëpinë e Armand Dukës

Më: 26 janar 2022 Në ora: 07:12
Ilustrim

Media sjell foton e autorit të dyshuar për vënien e tritolit në banesën e kreut të FSHF-së Armand Duka.

I veshur me xhup dhe me kapuç është momenti kur ai është shoqëruar në policinë e Durrësit.

34-vjeçari  është arrestuar mbrëmjen e 25 janarit dhe për arrestimin e tij ndihmuan edhe pamjet që ishin marrë nga kamerat e sigurisë. Shtetasi Arlen Hasanaj rezulton të jetë sipërmarrës i i një kompanie tregtare me aktivitet market, bar, kafe.

Po ashtu mësohet se autori i dyshuar, që u arrestua mbrëmjen e sotme nga policia, është banor i lagjes nr.4 ku banon edhe kreu i FSHF-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat