Rama: Edhe nga një vend i vogël si Shqipëria dalin talente të vërtetë

Shqipëria

Rama: Edhe nga një vend i vogël si Shqipëria dalin talente të vërtetë

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 20:50
Edi Rama

Rama: Edhe nga një vend i vogël si Shqipëria dalin talente të vërtetë.

Kryeministri Edi Rama nga Kongresi i Federatës Botërore të Peshëngritjes i cili zhvillohet në Tiranë u shpreh se peshëngritësit shqiptarë janë me të vërtetë frymëzim sepse ata kanë patur mundësi të tregonin se dhe nga një vend fare i vogël si Shqipëria dalin talente.

Edi Rama: Peshëngritësit tanë janë me të vërtetë frymëzim sepse ata kanë patur mundësi të tregonin se dhe nga një vend fare i vogël si Shqipëria dalin talente me punë të madhe e duke punuar fort dhe kjo bën diferencën.

Dua tju them të gjithëve që ne ndjehemi të nderuar dhe krenar që është organizuar në Tiranë ky kongres aq i rëndësishëm dhe kjo nuk do të kishte ndodhur pa Presidentin e Fereratës Shqiptare të Peshëngritjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat