“Magneti” që po i mungon sportit

Tenis

“Magneti” që po i mungon sportit

Më: 12 prill 2019 Në ora: 23:29
Ana Kournikova

Për vite të tëra bukuroshja ruse, Ana Kournikova, ka qenë simbol i bukurisë së sportit të bardhë. Edhe më tej ajo llogaritet si njëra prej sportisteve më seksi të të gjitha kohërave, edhe pse ka një kohë të gjatë që është që nuk merret me tenis.

Ajo tash bën jetë të qetë, ndërsa është në lidhej me këngëtarin e njohur, Enrique Iglesias, me të cili i ka di djem, binjakët, Lus dhe Nicolas.

Gjatë karrierës së saj pozita më e lartë në ATP ka qenë teta.

Kournikova ka qenë magnet për publikun, ndërsa tribunat gjithmonë kanë qenë të mbushura kur ajo ishte pjesë e garave të tenisit.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat