Tetovë: Kapet me marihuanë një person - Bota Sot
Tetovë: Kapet me marihuanë një person

Tetova

Tetovë: Kapet me marihuanë një person

Më: 4 shkurt 2019 Në ora: 15:05
Ilustrim

Me 03.02.2019 në periudhën nga ora 13.30 deri në ora 15.00, në bazë të një urdhri gjyqësor, zyrtarët policor kanë kryer kontroll në shtëpinë dhe hapësirat shtesë në rrugën “ Kaukaz “ në Tetovë, në pronësi të J.S.(49) nga Tetova.

Gjatë kontrollit janë gjetur dhe konfiskuar marihuanë dhe lëndë tjera me marihuanë. Personi është arrestuar në Stacionin Policor.

Pas dokumentimit të rastit kundër tyre do të ngritet padi adekuate penale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...