Dy persona arrestohen nga policia në mes të autostradës Gostivar-Tetovë - Bota Sot
Dy persona arrestohen nga policia në mes të autostradës Gostivar-Tetovë

Tetova

Dy persona arrestohen nga policia në mes të autostradës Gostivar-Tetovë

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 20:13
Foto ilustrim

Mbrëmë rreth orës 01.00, zyrtarët policorë nga Sektori për Punë të Brendshme Tetovë- Zyra e jashtme për punë kriminalistike Gostivar, në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të mbikalimit për në fshatin Negotinë ,e kanë privuar nga liria 32 vjeçarin nga Pallçishti i Poshtëm dhe një 31-vjeçar nga Bogovina.

Siç njoftojnë nga SPB Tetovë, kontrollit të të policisë tek ata është gjetur kokainë.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër tyre do të përgaditet edhe parashtresa adekuate.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat