Aksion i policisë dhe inspektorëve financiar sot në Tetovë - Bota Sot
Aksion i policisë dhe inspektorëve financiar sot në Tetovë

Tetova

Aksion i policisë dhe inspektorëve financiar sot në Tetovë

Më: 26 nëntor 2017 Në ora: 18:23
Ilustrim

Aksion i policisë dhe inspektorëve financiar dhe tregut është realizuar sot në Tetovë dhe fshatrat në këtë rajon ku cak kanë qenë bastoret sportive.

Ky është aksioni i dytë që realizohet në Tetovë  i policisë dhe inspektoratit ku cak janë lokalet që punojnë në të zezë, kryesisht ata që merren me  lojëra fati dhe me muzikë. Sot sipas burimeve tona nga policia e Tetovës në shënjestër kanë qenë bastoret sportive të cilët janë pothuajse në çdo cep të rrugës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test