Arrestohet një shtetase e Shqipërisë në Tearcë të Tetovës - Bota Sot
Arrestohet një shtetase e Shqipërisë në Tearcë të Tetovës

Tetova

E martë, 23 tetor 2018

Arrestohet një shtetase e Shqipërisë në Tearcë të Tetovës

Më: 27 maj 2018 Në ora: 13:45
Foto ilustrim

Shtetasja e Shqipërisë L.M (28) mbrëmë pas mesnate është arrestuar dhe është dorëzuar në Stacionin Policor në Tetovë për procedurë të mëtejshme, gjatë një kontrolli në një objekt hotelierik në fshatin Tearcë.

Siç njofton MPB, gjatë kontrolleve në objektin e Xh.M nga fshati Sllatinë, përkrah shtetases së Shqipërisë janë gjetur edhe katër shtetase të Maqedonisë, të cilat kanë qenë të punësuara si këngëtare.

Nga MPB thonë se marrin masa për zbardhjen e rastit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test