Dega e PDK-së në Skenderaj pret Enver Hoxhajn pa distancë e maska

Aktuale

Dega e PDK-së në Skenderaj pret Enver Hoxhajn pa distancë e maska

Më: 5 janar 2021 Në ora: 20:04
Pamje nga vendi i ngjarjes

Kryetari i degës së PDK-së në Skenderaj, Sami Lushtaku ka bërë të njohur se sot gjatë ditës kanë pritur në takim kandidatin për kryeministër nga kjo parti, Enver Hoxhajn.

Nga fotografitë e postuara nga Lushtaku shihet se nuk ka distancë mes pjesëmarrësve e as maska.

Postimi i tij i plotë:

Me strukturat e degës së Partisë Demokratike të Kosovës, pritëm në takim kandidatin për kryeministër nga PDK, profesorin Enver Hoxhaj. Skenderaj ashtu si gjithmonë, është i përgatitur për fitoren e radhës të PDK-së.

Ne jemi ballëhapur para qytetarëve të vendit për të kaluarën tonë politike e kombëtare. Të gjitha zhvillimet më të rëndësishme për vendin, janë bërë në kohën e qeverisjes së PDK-së. PDK ka qenë, është dhe mbetet lokomotivë e zhvillimit të vendit tonë!

Skenderaj dhe Drenica do të mbështesin fuqishëm PDK-në si alternativën e vetme për të mirën e vendit! SL 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat