Vëllai i Jakup Krasniqit numër dy në listën e Nismës për deputet

Aktuale

Vëllai i Jakup Krasniqit numër dy në listën e Nismës për deputet

Më: 17 janar 2021 Në ora: 18:57
Limaj dhe Krasniqi

Avdyl Krasniqi, vëllai i Jakup Krasniqit në listën e Nismës Socialdemokrate për deputetë është rradhitur i dyti.

Kryetari i Nisës, Fatmir Limaj para disa ditës e kishte bërë të ditur se Avdyl Krasniqi do jetë pjesë e listës nga kjo parti.

“Më lejoni t’ju njoftoj se në këto zgjedhje, në listën e kandidatëve për deputet të NISMËS Socialdemokrate është Abdyl Krasniqi, vëllai i Jakup Krasniqit dhe bashkëveprimtar i palodhur në rrugëtimin e deritashëm”, kishte shkruar Limaj.

Lista e plotë:
1. Fatmir LIMAJ
2. Avdyl KRASNIQI
3. Albulena BALAJ
4. Bilall SHERIFI
5. Zafir BERISHA
6. Arbëreshë KRASNIQI
7. Enver SOPJANI
8. Enver HOTI
9. Mimoza KADRIU
10. Vesel KRASNIQI
11. Bekim BRESTOVCI
12. Merita DERVISHI
13. Isa MUSLIJI
14. Mevludin KRASNIQI
15. Jehona RAFSHI-LUMI
16. Kadri GERVALLA
17. Besnik BERISHA
18. Violeta DEMA
19. Fazli HOXHA
20. Çerkin DUKOLLI
21. Filloreta BYTYQI
22. Heset SAHITI
23. Agim ÇAKA
24. Agnesa HAJREDINI
25. Fehmi HYSENAJ
26. Hajdin BERISHA
27. Valentina ALIAJ
28. Hysni AHMETI
29. Banush KICAJ
30. Valentina BAJRAMI
31. Mehdi THAQI
32. Driton ADEMI
33. Lejla GASHI
34. Bedri MUHADRI
35. Fadil OSMANI
36. Hamide KRASNIQI
37. Kadri BALAJ
38. Xhafer BERISHA
39. Fatime JASIQI
40. Kajtaz GASHI
41. Avdi MORINA
42. Begishe QARRI
43. Kastriot SYLEJMANI
44. Beqir VELIU
45. Shpresa ZEQIRAJ
46. Mervan REXHEPI
47. Albert SERMAXHAJ
48. Mirlinda SADIKU
49. Aziz THAQI
50. Manush SHAMOLLI
51. Fitore RUSHITI
52. Musë FETAHAJ
53. Agim KRASNIQI


54. Hasime DAKA
55. Faton THAQI
56. Xhevdet KRASNIQI
57. Vjosa ISUFI
58. Rifat RRUSTEMI
59. Xhemajl HASANI
60. Arta AXHAMI
61. Sabri MICAJ
62. Sherif KRASNIQI
63. Shukrije BERISHA
64. Pajtim DURMISHI
65. Artan HAZIRI
66. Valdete SADRIJI
67. Abedin SADRIJAJ
68. Ilmi TAHIRI
69. Edona BICI
70. Mentor TERSHNJAKU
71. Agim HYSENI
72. Arbresha RUSHITI
73. Bekim KOXHA
74. Fatmir GERDELLAJ
75. Kenada AVDIJI
76. Bajram TAHIRI
77. Muhamet SHALAJ
78. Mirlinda SELMANI
79. Afrim TEJECI
80. Visar FEJZULLAHU
81. Shpresa SHALCI
82. Shyqeri PECI
83. Flamur GODENI
84. Florida KADRIU
85. Avni LUBOVCI
86. Mustafë HOXHA
87. Adelina XANI-SHABANI
88. Bekim ZABËRGJA
89. Sokol BYTYQI
90. Lumturije KURTISHAJ
91. Vehbi AVDULLAHAJ
92. Fitim BERISHA
93. Shkurte BERISHA
94. Nehat ADEMI
95. Bekim RRAHMANI
96. Besarta KRASNIQI ASLLANI
97. Veton REXHAJ
98. Leart BATUSHA
99. Venera BOGUJEVCI
100. Endrit SHALA
101. Naser GASHI
102. Xhejlane GOVORI
103. Lutfi GASHI
104. Adriano NOKAJ
105. Valon MAZRREKU
106. Visar ZYMERI
107. Jenuz BERISHA
108. Elbasan KAQAMAKU
109. Sokol KOKOLLARI
110. Skender REÇICA

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat