Hoti: Lista e LDK-së është zgjedhja më e mirë për Kosovën, ka njerëz me integritet të lartë

Aktuale

Hoti: Lista e LDK-së është zgjedhja më e mirë për Kosovën, ka njerëz me integritet të lartë

Më: 19 janar 2021 Në ora: 23:58
Avdullah Hoti

Kandidati për kryeministër i LDK-së, Avdullah Hoti ka vizituar gjatë ditës njërën nga degët e LDK-së nga ku a thënë se lista e tyre e kandidatëve për deputetë është me njerëz me integritet e profesionalizëm.

Hoti tha se kjo listë është zgjedhja më e mirë.

“Lista e LDK-së, ka njerëz me integritet dhe profesionalizëm të lartë, prandaj është zgjidhja më e mirë për Kosovën”, shkruan Hoti.

Postimi i plotë:

Dega e Presidentit historik dr.Ibrahim Rugova, ka qenë dhe do të mbetet degë e fuqishme e LDK-së.

Nëpër çdo degë, kam parë energji shumë pozitive dhe mobilizim nëpër strukutura.

Lista e LDK-së, ka njerëz me integritet dhe profesionalizëm të lartë, prandaj është zgjidhja më e mirë për Kosovën.

Zoti e bekoftë Lidhjen Demokratike të Kosovës. 

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat