“Krejt dhe Drejt” - Ky është slogani i VV-së në zgjedhjet e 14 shkurtit

Aktuale

“Krejt dhe Drejt” - Ky është slogani i VV-së në zgjedhjet e 14 shkurtit

Më: 20 janar 2021 Në ora: 20:41
Slogani i VV

Kryetari i LVV-së, Albin Kurti, sapo ka bërë publik sloganin e VV-së në këto zgjedhje të reja.

“#krejtdhedrejt” ka shkruar Kurti në Facebook.

Postimi i plotë:

Referendumi që do ta kthejë Kosovën kah e mbara, nuk mund të ndalet!

#krejtdhedrejt

Referendumi që do ta kthejë Kosovën kah e mbara, nuk mund të ndalet! #krejtdhedrejt

Posted by Albin Kurti on E mërkurë, 20 Janar 2021
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat