Shefi i Zyrës së BE-së viziton qendrën e votimit “Dardania”

Aktuale

Shefi i Zyrës së BE-së viziton qendrën e votimit “Dardania”

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 10:01
Shefi i Zyrës së BE-së viziton qendrën e votimit “Dardania”

Shefi i Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Tomas Szunyog, është duke përcjellur procesin zgjedhor që po mbahet sot në vend.

Szunyog ka vizituar mëngjesin e sotëm qendrën e votimit në shkollën fillore “Dardania” në Prishtinë.

Ai ka inspektuar fund e krye qendrën e votimit në lagjen Dardania në Prishtinë.

Qytetarët e Kosovës që nga ora 7:00 kanë filluar të votojnë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat