Shpendit i shtojnë stres gazetarët: Të dielën ushtrova të drejtën e votës, pa kamera, pa gazetarë, pa stres!

Aktuale

Shpendit i shtojnë stres gazetarët: Të dielën ushtrova të drejtën e votës, pa kamera, pa gazetarë, pa stres!

Më: 17 shkurt 2021 Në ora: 23:48
Shpend Ahmeti

Kreut aktual të komunës së Prishtinës këtë herë i ka dalë punë me gazetarë. Ai po i çuan ata stresues.

Ahmeti përmes një postimi në Facebook, tha se të dielën votoi, -por pa kamera dhe gazetar e pa stres.

“Pas një nate e dite me borë, të dielën ushtrova të drejtën e votës në ora 18:30. Pa kamera, pa gazetarë, pa stres ! Jam i lumtur më së shumti, që brenda një periudhe të shkurtër nga viti 2010 isha i sigurtë që vota nuk do të më vjedhet e tjetërsohet|, ka shkruar ai.

Ndër të tjerash Ahmeti theksoi se për shumë gjëra Kosova është prapa vendeve tjera në regjion, por për organizim të zgjedhjeve është shembull.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat