Kryetari i një dege të AAK-së jep dorëheqje nga të gjitha pozitat në parti: “Anëtarët angazhoheshin vetëm kur vinte Haradinaj në vizitë”

Aktuale

Kryetari i një dege të AAK-së jep dorëheqje nga të gjitha pozitat në parti: “Anëtarët angazhoheshin vetëm kur vinte Haradinaj në vizitë”

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 14:27
Ramush Haradinaj

Kryetari i degës së AAK-së në Lipjan, Vehbi Imeri ka paraqitur dorëheqjen nga të gjitha organet e kësaj partie.

Ai u shprehë se këtë vendim e ka marrë pas situatës së krijuar në degë dhe bojkoti i një pjesë të kryesisë, që sipas tij, angazhoheshin vetëm kur vinte Ramush Haradinaj në vizitë.

 “Anëtarët angazhoheshin vetëm kur vinte Haradinaj në vizitë”, ka shkruar mes tjerash ai.

Postimi i plotë i tij:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat