Mblidhet Komiteti për Vlerësim e Situatës me Covid-19

Aktuale

Mblidhet Komiteti për Vlerësim e Situatës me Covid-19

Më: 4 mars 2021 Në ora: 07:22
Foto ilustrim

Komitetit për Koordinim dhe Vlerësim të Situatës me Covid-19, do të mblidhet sot për të diskutuar epidemiologjike në vend.

Ndonëse u raportua se në mbledhje do të merren masa të ashpra si kufizimi i lëvizjes, anëtarë të këtij komisioni tregojnë se nuk do të ketë masa të tilla.

Me rritjen e numrit të rasteve të infektuara me koronavirus, Komitetit për Koordinim dhe Vlerësim të Situatës me COVID-19 do të mblidhet dhe do të diskutojë për situatën me pandeminë.

Kujtojmë se infektimet kohët e fundit janë në rritje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat