“Rezultati i zgjedhjeve të 14 shkurtit na bën me dije se kur nuk duan të ndryshojnë partitë, detyrohet të ndryshojë populli”

Aktuale

“Rezultati i zgjedhjeve të 14 shkurtit na bën me dije se kur nuk duan të ndryshojnë partitë, detyrohet të ndryshojë populli”

Nga: A.SH Më: 4 mars 2021 Në ora: 13:10
Foto ilustrim

Me shpalljen e rezultateve të zgjedhjeve të 14 shkurtit, Lëvizja Vetëvendosje doli fituese.

Profesori Milazim Krasniqi ka thënë se, rezultati i zgjedhjeve të 14 shkurtit 2021 na bën me dije se kur nuk duan të ndryshojnë partitë, detyrohet të ndryshojë populli.

Sipas tij, partitët fituese meritojnë urime kurse partive humbëse, urojmë të përmirësohen.

Postimi në Facebook:

Rezultati i zgjedhjeve të 14 shkurtit 2021 na bën me dije se kur nuk duan të ndryshojnë partitë, detyrohet të ndryshojë populli. Fituesit e zgjedhjeve meritojnë urime. Dhe duhet t’u dëshirojmë suksese. Ndërsa partive humbëse, t’u dëshirojmë që të ndryshojnë, të përmirësohen. Ato që nuk duan të përmirësohen, mund ta bëjnë gati karrigen që ta çesin te dera, për të pame, pas zgjedhjeve të radhës. Këtu definitivisht, populli ka ndryshuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat