Naser Rugova: Lumiri duhet të na bindë që nuk është vegël e Isa Mustafës

Aktuale

Naser Rugova: Lumiri duhet të na bindë që nuk është vegël e Isa Mustafës

Nga: M.H Më: 9 mars 2021 Në ora: 11:04
Naser Rugova

Ish-deputeti nga radhët e LDK-së, Naser Rugova ka reaguar në lidhje me kandidatët për kreun e LDK-së.

Rugova ka shkruar që Lumiri duhet të na bind që nuk është vegël e Mustafës, përcjell “Bota sot”.

Gjithashtu ai shton që Lumiri duhet që të tregoj që është I LDK-së.

Kujtojmë që kandidatët për kreun e LDK-së, janë Lumir Abdixhiu, Anton Quni dhe Lutfi Haziri.

Postimi i plotë

Lumiri duhet të na bindë që nuk është vegël e Isa Mustafës, por edhe që vërtet është i LDK-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat