Musliu nuk ndalon me reagimet, kësaj radhe publikon një listë

Aktuale

Musliu nuk ndalon me reagimet, kësaj radhe publikon një listë

Nga: M.H Më: 23 mars 2021 Në ora: 13:15
Ganimete Musliu

Deputetja e zgjedhur nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu ka vazhduar të reagojë kundrejtë Kurtit në lidhje me deklaratën që ajo u kritikua që dha gjatë ditës së djeshme.

Ajo para pak minutash publikoi një listë të titujve kur përmenden fëmijët dhe familjarët e liderëve të vendit, përcjell “Bota sot”.

Musliu shkroi katër titujë duke thënë që e njejta listë do të vazhdojë edhe më vonë.

Postimi i plotë

Kur jemi te femijet dhe familja:

1. Kurti: Ka mbetur veç edhe djali i Thaçit te martohet me vajzen e Vuçiqit

2. Digjet vetura private e bashkeshortes se Ministrit Memli Krasniqit.

3. U sulmua me koktej mollotovi edhe shtepia e Isa Mustafes

4. Aktivistet e VV perleshen me policine, tentojne ti shkojne ne shtepi Kadri Veselit.

lista vazhon...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat