Ky është qyteti i zemrës së Ramush Haradinajt, aty pret fitore me kryetarin e ri të AAK-së

Aktuale

Ky është qyteti i zemrës së Ramush Haradinajt, aty pret fitore me kryetarin e ri të AAK-së

Nga: N.Sh Më: 23 mars 2021 Në ora: 15:58
Arbër Grabovci, Ramush Haradinaj

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj ka treguar se cili është qyteti i zemrës së tij.

Peja është ky qytet, ku pret të fitojë në zgjedhjet komunale që do të mbahen këtë vit.

Ai sot ka pritur në takim Arbër Grabovcin, i cili është edhe kryetar i ri i degës së AAK-së në Pejë.

“Prita sot kryetarin e ri të degës së Aleancës në Pejë z. Arbër Grabovci.

Arbërit i urova suksese dhe i ofrova mbështetjen drejt fitores në qytetin tim të zemrës!”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat