Përplaset me Gashin, Bahtiri: Vjosa do të jetë presidente dhe pikë

Aktuale

Përplaset me Gashin, Bahtiri: Vjosa do të jetë presidente dhe pikë

Më: 1 prill 2021 Në ora: 23:35
Vjosa Osmani

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka ndërhyrë në emision televiziv, ku ka replikuar me analistin Dardan Gashi.

Bahtiri i ka dërguar një mesazh drejtuesit të emisionit, ku i thotë se tashmë çështja e postit të presidentit ka përfunduar .

Ai tha se Vjosa Osmani do të jetë Presidente ardhshme e Kosovës.

“Puna ka përfundu, Vjosa Osmani Presidente dhe pikë”, tha Bahtiri duke replikuar me analistin Gashi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat