Limaj: Me ndihmën e opozitës sonte u instalua sistemi një partiak në Kosovë

Aktuale

Limaj: Me ndihmën e opozitës sonte u instalua sistemi një partiak në Kosovë

Më: 4 prill 2021 Në ora: 21:21
Fatmir Limaj

Fatmir Limaj ka reaguar pas zgjedhjes së Vjosa Osmanit si presidente e vendit.

Ai tha që sonte u sistemi një partiak në Kosovë, me ndihmën e opozitës.

“Sonte u instalua sistemi një partiak në Kosovë, fatkeqësisht me ndihmën e atyre që i thonë vetes opozitë. Kjo ndodhë veç në vendin tonë.

Ftoj zërin e vërtetë opozitarë të bëhet bashkë në mbrojtje të shtetit kushtetues dhe vlerave demokratike të vendit tonë. FL”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat