Ramushi nuk ndalet, ja veprimi i tij i radhës

Aktuale

Ramushi nuk ndalet, ja veprimi i tij i radhës

Nga: N.Sh Më: 8 prill 2021 Në ora: 18:47
Ramush Haradinaj

Lideri i AAK-së, nuk po ndalet së punuar me partinë e tij.

Ramush Haradinaj ka filluar punën e tij me të gjitha degët e AAK-së në Kosovë.

Ai po mbanë takimet mobilizuese ku shprehet se është i bindur për fitore në zgjedhje komunale.

Postimi i plotë:

Aleanca është e angazhuar dhe e bindur për fitoren në zgjedhjet komunale.

Fryma e fitores reflektohet në secilin takim mobilizues me kolegët me të cilët rrugëtojmë së bashku.

Profesionistë të zot, qytetarë të ndershëm, atdhetarë e shumë të rinj, lider të ardhshëm, që do të garojnë për Aleancën nëpër komuna, janë bashkuar për të ofruar më të mirën për qytetarët e Kosovës.

Aleanca është e angazhuar dhe e bindur për fitoren në zgjedhjet komunale. Fryma e fitores reflektohet në secilin takim...

Posted by Ramush Haradinaj on E enjte, 8 April 2021
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat